
Amsterdam, 7 augustus 2020 – De verkiezing voor het mooiste shirt van Nederland is deze maand in alle hevigheid losgebarsten. Op de site van de Dutch Senior Baseball & Softball League zijn al heel wat pareltjes te bewonderen, maar er kan nog meer bij!
Op de site van de DSBSL kun je niet alleen stemmen op het mooiste shirt, maar als jouw favoriete shirt er nog niet tussen staat dan kun je tot 15 augustus dat shirt ook nog nomineren.
Verder stel ik dit podium, 9innings.nl, nog steeds ter beschikking aan iedereen die met een goed verhaal de stemming wil beïnvloeden. Als je dus wil uitleggen waarom jouw favoriete shirt hét mooiste shirt van Nederland is, laat het me weten, en ik maak er een mooi stukkie van hier op de site. Mailen kan naar ronald@9innings.nl
RELATED ARTICLES
Zoeken
Laatste berichten
- San Marino bedenkt zich op de valreep en schrijft in voor Serie A 2023 31 december 2022
- Italiaans honkbal verliest kampioensclub, maar krijgt 5 miljoen van NOC 24 december 2022
- Mike Piazza haalt 2 Major League pitchers voor Azzurri bij WBC 2023 10 november 2022
- Amerikaanse coaches gaan Italiaans honkbal verder ontwikkelen richting WBC 2023 2 november 2022
- WBClassic 2023: Haarlemse Honkbalweek nr 31, maar nu in Taiwan 19 oktober 2022
- Italiaanse bond kondigt samenwerking met KNBSB aan 2 oktober 2022
- Coppa Italia 2022 voor Fortitudo Bologna 20 september 2022
- San Marino wint Italy Series en Rimini degradeert uit Serie A 13 september 2022
- “Uitstervend” Italiaans honkbal rept zich naar seizoensfinale San Marino – Parma 31 augustus 2022
- Jubileumeditie Honkbalweek gezien vanaf de perstribune van het Pim Mulier 23 juli 2022